Pokračujte s dětmi v angličtině - individuální kurzy se slevou

on 21 září 2016
Vytvořeno: 21 září 2016

Díky nejmodernějším učebním pomůckám a atraktivním tématům může být studium angličtiny zábavné nejen o prázdninách, ale i během školního roku. Zatímco sezení v lavicích mají děti dost, na našich kurzech zažijí dobrodružství.

DĚTSKÉ INDIVIDUÁLNÍ KURZY ANGLIČTINY NYNÍ SE SLEVOU AŽ 22%

S podzimní akcí nyní ušetříte na individuálních kurzech pro děti. Dopřejte svým dětem kvalitní posun v angličtině s rodilým mluvčím.
Často se stává, že výuka angličtiny na školách není dostatečná, anglický jazyk dělá dětem problém, anebo ztratily chuť se dál učit a potřebují zvýšit sebevědomí.

V Berlitz jazykovém centru v Praze vědí, jak v dětech probudit zájem o výuku cizího jazyka. Nejkvalitnější individuální kurzy s rodilým mluvčím pro děti od 4 do 16 let jsou tématicky přizpůsobené věku a obsahují exkluzivní výukové materiály.

Akční nabídka platí od 15. 9. do 1. 12. 2016 a vztahuje se na kurzy:

Mimi&Me -škola hrou pro nejmenší (4-7 let), výukou provází kreslené postavičky

Berlitz Global Adventure® - dobrodružství a fascinující informace pro větší děti (8-11 let), kurz vyvinutý ve spolupráci s National Geographic

Time Zones – dveře do světa se otevírají, atraktivní témata pro teenagery (12-16 let), zaměřeno na konverzaci

ZAUJALA VÁS NAŠE PODZIMNÍ NABÍDKA?

Kontaktujte nás, rádi zodpovíme Vaše dotazy i pomůžeme vybrat nejvhodnější kurz právě pro Vás.

PROHLÉDNĚTE S TAKÉ KOMPLETNÍ AKČNÍ NABÍDKU VZDĚLÁVACÍHO CENTRA BERLITZ.