Podzimní kurzy angličtiny pro děti

on 08 listopad 2016
Vytvořeno: 08 listopad 2016

Jazykové kurzy metodou Berlitz naučí Vaše děti anglicky přirozeně, a to podobným způsobem, jako se naučily svůj rodný jazyk! Komunikace totiž probíhá pouze v angličtině a lektorem je vždy rodilý mluvčí!
Absolutně nejúčinnější výuku pak nabízí individuální kurzy s rodilým mluvčím, které jsou vhodné jak pro nejmenší děti nebo úplné začátečníky, tak pro pokročilé studenty.

TIP:

Pokud jste se rozhodli svým dětem zařadit jazykové kurzy do týdenního rozvrhu, máme pro Vás skvělou zprávu. V rámci naší podzimní nabídky můžete získat až 22% slevu z původní ceny.

Akce běží do 1. 12. 2016.

Angličtina pro nejmenší

Školkové děti od 4 let se učí základy angličtiny pomocí her a písniček v kurzu Mimi&Me. Ze začátku spíše poslouchají a pozorují. Zpívají s lektory, zapojují se do hraní a pomalu opakují slova. Přidávají další a další a postupem času je dávají do vět a začínají přirozeně komunikovat. Díky skvělým lektorům slyší tu nejlepší angličtinu, a tak si osvojují autentickou výslovnost již od mala. Kurz je určený dětem od 4-7 let.

Angličtina pro školáky

Děti z 1. stupně základních škol (8-11 let) můžete přihlásit do kurzu Berlitz Global AdventureTM, který byl vyvinut ve spolupráci s National Geographic. V kurzu si děti rozšíří povědomí o světě. Díky úžasným fotografiím a materiálům, se mohou dostat do vzdálených koutů planety a zažít stejná dobrodružství, jako reportéři a fotografové National Geographic.

Angličtina pro teenagery

Výuka koncipovaná pro teenagery (12-16 let) spočívá především v aktivní konverzaci, proto volíme zajímavá a poutavá témata s ohledem na zájmy studenta a poslední trendy. S našimi lektory si v kurzu angličtiny Time Zones vylepší své komunikační schopnosti, rozvinou fantazii i logické myšlení.

Informujte se o všech možnostech výuky dětské angličtiny přes formulář nebo zavolejte na telefonní číslo 273 136 015. Rádi vám s výběrem kurzu poradíme.