Letní tábor s angličtinou pro děti - nyní v akční nabídce

on 13 únor 2017
Vytvořeno: 13 únor 2017

Polovina školního roku je za námi, některé děti už si užívají jarní prázdniny a je čas naplánovat pro ně i ty letní.
Byli byste nejraději, kdyby svůj volný čas strávily aktivně a nejlépe se přitom zdokonalovaly ve znalostech angličtiny? Pak pro Vás máme řešení - Berlitz letní tábor s angličtinou již otevřel termíny!

Kde se jazykové tábory konají?

Jako již tradičně probíhají tábory na statku v Břežanech u Rakovníka. Po celou dobu trvání tábora je statek výhradně rezervován jen pro jazykovou školu Berlitz.

Termíny letních táborů Berlitz 2017

•    15. 7. - 22. 7. 2017
•    29. 7. - 5. 8. 2017
•    12. 8. - 19. 8. 2017

Lektoři rodilí mluvčí

Kvalifikovaní lektoři jsou rodilí mluvčí, kteří jsou proškolení pro práci s dětmi. Účastníci tábora se zlepší nejen ve vlastní komunikaci, ale i v porozumění rodilému mluvčímu.
Lektoři pocházejí z různých anglofonních zemí, což přináší bonus v podobě různých přízvuků i rozmanitých kultur, které dětem mohou přiblížit.

Výuka metodou Berlitz

Výuka jazyka probíhá v dopoledních hodinách pomocí metody Berlitz, jedné z nejúspěšnějších metod efektivního studia jazyků. Děti se učí zábavnou formou v podobě scének, jazykových her i písniček – přirozeně tak používají gramatická pravidla a rozšíří si slovní zásobu.
Náplň výuky skládáme tak, aby byla živá a pestrá, přičemž důraz je kladen na mluvený projev.
Vždy zapojujeme hry a pohyb.

Sport a zábava

Odpoledne je věnováno volnočasovým aktivitám a výletům. Pro sportovní využití je na statku k dispozici hřiště na volejbal a nohejbal, hřiště na streetball i fotbal, stolní tenis. Velmi oblíbené jsou též lekce zumby.

AKČNÍ NABÍDKA

Pro first minute rezervaci nás kontaktujte telefonicky na čísle 273 136 015, prostřednictvím formuláře nebo využijte možnost objednání přes e-shop.