Letní jazyková škola a školka v Praze

on 10 březen 2017
Vytvořeno: 10 březen 2017

Blíží se letní prázdniny, je nejvyšší čas naplánovat, jak je Vaše děti stráví. Skvělou volbou jsou například pobytové tábory s angličtinou. Pokud ovšem hledáte pro děti náplň přímo v Praze a chcete, aby strávily volný čas aktivně a smysluplně, máme pro Vás připraveny letní kurzy cizích jazyků v Berlitz Praha.

letni primestsky tabor s anglictinouLetní kurzy jsou určeny pro děti ve věku od 4 do 7 let (jazyková školka) a od 8 do 15 let (jazyková škola). Studium probíhá zábavnou formou a v uvolněné atmosféře v malých skupinách tak, aby se každý do výuky zapojil efektivně. Výuka angličtiny probíhá pouze v cílovém jazyce s využitím konverzační Berlitz metody, díky které dochází k mnohem rychlejšímu osvojení si cizího jazyka. Lektoři jsou rodilí mluvčí a vyučují daný jazyk v autentickém přízvuku.

Letní kurzy cizího jazyka mají i pro ty nejmenší velká pozitiva. Angličtina je velmi melodická a dobře se proto pamatuje.

Lektoři jazykové školy Berlitz Praha vyučují formou interakce, hry a pohybu. Vaše děti rozhodně nebudou sedět v lavicích. Lekce jsou živé a pestré, střídají se činnosti podněcující aktivitu a zklidňující činnosti.

Kurzy trvají vždy jeden týden, to je od pondělí do pátku dopoledne a po celou dobu mají děti zajištěno občerstvení a pitný režim. Letní škola je v provozu v uvedených termínech denně od 9:00 do 13:00 hodin a zahrnuje 5 x 5 lekcí. Letní školka probíhá denně od 9:00 do 12:15 hodin a zahrnuje 5 x 4 lekce.

Letní jazykové kurzy se konají v těchto termínech:

•    10. 7. – 14. 7. 2017
•    24. 7. – 28. 7. 2017
•    31. 7. – 4. 8. 2017
•    7. 8. – 11. 8. 2017
•    21. 8. – 25. 8. 2017

Rezervujte si místo v letní jazykové škole či školce Berlitz pohodlně přes náš e-shop. V nabídce naleznete i letní pobytový tábor s výukou angličtiny v Břežanech u Rakovníka.

Kurzy se zkušenými a certifikovanými lektory jazykové školy Berlitz jsou tím nejlepším, co můžete pro své dítě při výuce cizího jazyka udělat. Z minulých let máme poznatky, že děti si během letních kurzů nebo letního tábora zažijí angličtinu natolik, že cizí jazyk se jim následně ve školním roce lépe učí a mají dokonce náskok.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte Berlitz jazykové centrum elektronicky nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015.