Jarní sleva na individuální jazykové kurzy pro Vaše děti

on 07 duben 2017
Vytvořeno: 07 duben 2017

Angličtina je u dětí bezesporu nejoblíbenějším cizím jazykem a setkávají se s ní od nejútlejšího věku, především díky Internetu, kdy i ty nejmenší děti často sledují pohádky v angličtině, aniž by jim to jakkoliv vadilo. Angličtinu s Berlitz jazykovými kurzy si děti i starší studenti osvojují prostřednictvím vícesmyslového vnímání, podobně jako jazyk mateřský.

Jarní akce

Do 31.5. je v platnosti sleva na individuální kurzy – ušetřete 5 000 - 10 000 Kč v závislosti na typu a délce vybraného kurzu.

Zaujala vás naše akční sleva?

Rezervujte si zkušební lekci zdarma >>

Soukromé kurzy angličtiny pro děti a mládež

Jazyková škola Berlitz nabízí individuální kurzy angličtiny pro děti, které probíhají během celého školního roku. Vyberte si z nabídky pro děti od 4 do 16 let!
Na individuálních kurzech je skvělé, že je můžeme plně přizpůsobit Vašim časovým možnostem i konkrétním potřebám. Kurzy jsou rozděleny věkově a tematicky, každý kurz se skládá z několika úrovní a vzájemně na sebe navazují. Jak je již u Berlitz kurzů tradicí, čeština se během výuky nepoužívá, lekce vedou rodilí mluvčí.

Mimi&Me

Jedná se o kurz angličtiny speciálně koncipovaný pro malé děti od 4 do 7 let. Osvojení jazyka probíhá přirozeným způsobem formou interakce i zábavy s rodilým mluvčím se specializací na práci s dětmi. Programem provází postavička Mimi, s jejímž bratrem Manim a dalšími kamarády, Peppym a Ziggym, se děti lehce naučí rozumět a mluvit pomocí her, písniček, malování, sledování videí a dalších podobných činností.

Berlitz Global Adventure®

Kurz pro děti od 8 do 11 let je zaměřený na zlepšování vyjadřovacích schopností a slovní zásobu. Základem je výuka metodou Berlitz a nový čtyřstupňový koncept výuky angličtiny vyvinutý s National Geographic, který motivuje děti
k vyjadřování vlastních názorů. Kurz obsahuje mimo jiné i krásný a poutavý videomateriál.

Time Zones

Jazykový kurz pro mládež od 12 do 16 let je zaměřený na konverzaci. Teenagery je někdy těžké zaujmout
a motivovat, proto jsou témata speciálně koncipována. Konverzuje se dle individuálních zájmů studenta, například
o hudbě, nebo současných trendech, o tématech z úžasného světa vědy a techniky nebo o krásách přírody
a cestování! Během kurzů si přirozeně rozšíří svou slovní zásobu, osvojí si různé slovní obraty i gramatiku a dozví se spoustu nových informací!

Máte zájem své dítě přihlásit do individuálního kurzu angličtiny?

Zavolejte na telefonním číslo 273 136 015 nebo kontaktujte jazykovou školu Berlitz Praha přes formulář, rádi Vám nezávazně poradíme s výběrem vhodného kurzu a probereme veškeré detaily.