Nadělte Vašim dětem 5 lekcí individuální výuky Berlitz + bonus zdarma!

on 08 prosinec 2016
Vytvořeno: 08 prosinec 2016

Vánoční balíček soukromých lekcí angličtiny je skvělá příležitost vyzkoušet si učení angličtiny jinak, unikátní metodou Berlitz s individuálním přístupem lektora.

5 lekcí individuální výuky Berlitz + flash cardsIndividuální kurzy angličtiny nabízíme pro děti od 4 do 16 let v lekcích rozdělených podle věku i tématicky.

Lektorem je vždy rodilý mluvčí.

Vánoční balíček obsahuje 5 jazykových lekcí s lektorem. Každá lekce trvá 60 minut.

Jako bonus Vám přibalíme sadu Berlitz Flash Cards!

Sada obsahuje 300 originálních obrázkových kartiček určených pro výuku angličtiny unikátní metodou Berlitz.

FLASH CARDS

Flash Cards jsou obrázkové karty, které obsahují různá témata. Slouží jako vizuální pomůcka pro rozšiřování a procvičování slovní zásoby.  Díky obrázkům si děti anglická slovíčka snáze zapamatují. Flash Cards ovšem zdaleka nejsou určené pouze pro malé děti. Karty jsou tématicky rozlišené a tak se jako vizuální podpora skvěle hodí k nastartování konverzace, při diskuzích i při různých zábavných aktivitách.

Celoroční výuka angličtiny pro děti a mládež

Mimi&Me -škola hrou pro nejmenší (4-7 let), výukou provází kreslené postavičky

Berlitz Global Adventure® - dobrodružství a fascinující informace pro větší děti (8-11 let), kurz vyvinutý ve spolupráci s National Geographic

Time Zones – dveře do světa se otevírají, atraktivní témata pro teenagery (12-16 let), zaměřeno na konverzaci

OBJEDNEJTE SI VÁNOČNÍ BALÍČEK včetně sady Berlitz Flash Cards! Pouze v tomto balíčku získáte 5 lekcí z kurzu individuální angličtiny a bonus za výhodnou cenu.

Kontaktujte nás přes formulář nebo telefonicky na čísle 273 136 015.