12 kvě

Příměstské tábory jsou v období letních prázdnin užitečnou alternativou ke zpravidla zavřeným školkám a školám. Jste-li z okolí Prahy, bude se Vám líbit naše nabídka Berlitz léta s angličtinou s rodilými mluvčími.

07 dub

Angličtina je u dětí bezesporu nejoblíbenějším cizím jazykem a setkávají se s ní od nejútlejšího věku, především díky Internetu, kdy i ty nejmenší děti často sledují pohádky v angličtině, aniž by jim to jakkoliv vadilo. Angličtinu s Berlitz jazykovými kurzy si děti i starší studenti osvojují prostřednictvím vícesmyslového vnímání, podobně jako jazyk mateřský.

10 bře

Blíží se letní prázdniny, je nejvyšší čas naplánovat, jak je Vaše děti stráví. Skvělou volbou jsou například pobytové tábory s angličtinou. Pokud ovšem hledáte pro děti náplň přímo v Praze a chcete, aby strávily volný čas aktivně a smysluplně, máme pro Vás připraveny letní kurzy cizích jazyků v Berlitz Praha.

13 úno

Polovina školního roku je za námi, některé děti už si užívají jarní prázdniny a je čas naplánovat pro ně i ty letní.
Byli byste nejraději, kdyby svůj volný čas strávily aktivně a nejlépe se přitom zdokonalovaly ve znalostech angličtiny? Pak pro Vás máme řešení - Berlitz letní tábor s angličtinou již otevřel termíny!