Letní jazykové tábory

letní jazykové táboryLetní jazykové tábory Berlitz jsou určené pro děti ve věku od 7 do 16 let, nezávisle na úrovni jejich jazykové znalosti. Vedle výuky angličtiny zábavnou formou je pro děti na jazykovém táboře Berlitz připraveno sportovní vyžití - fotbal, volejbal a další míčové hry, lezení na horolezecké stěně a zajezdí na koních. Dále pořádáme na táboře výlety a chodíme se koupat. O zábavu tak mají děti na jazykovém táboře postaráno.

Jako již tradičně, i letos se budou letní jazykové tábory Berlitz konat na Statku v Břežanech.

Termíny letních táborů Berlitz 2017

• 15. 7. - 22. 7. 2017 JIŽ PLNĚ OBSAZENO
  • 29. 7. – 5. 8. 2017  NOVÝ TERMÍN
  • 12. 8. - 19. 8. 2017 JIŽ PLNĚ OBSAZENO

Zaujala Vás tato nabídka? Stáhněte si přihlášku k registraci. Stáhnout si můžete také smluvní podmínky o účasti dítěte na letním jazykovém táboře.

Máte zájem jazykové tábory Berlitz?

Kontaktujte nás a rezervujte si místo na letním jazykovém táboře Berlitz pro své děti i děti svých přátel. Zarezervujte více míst pro rodinné příslušníky a přátele a získejte zajímavou slevu.