Letní jazykové tábory

letní jazykové táboryLetní jazykové tábory Berlitz jsou určené pro děti ve věku od 7 do 16 let, nezávisle na úrovni jejich jazykové znalosti. Vedle výuky angličtiny zábavnou formou je pro děti na jazykovém táboře Berlitz připraveno sportovní vyžití - fotbal, volejbal a další míčové hry, lezení na horolezecké stěně a zajezdí na koních. Dále pořádáme na táboře výlety a chodíme se koupat. O zábavu tak mají děti na jazykovém táboře postaráno.

Jako již tradičně, i letos se budou letní jazykové tábory Berlitz konat na Statku v Břežanech.

Termíny letních táborů Berlitz 2018

• 14. 7. - 21. 7. 2018
  • 18. 8. - 25. 8. 2018

Zaujala Vás tato nabídka? Stáhněte si přihlášku k registraci. Stáhnout si můžete také smluvní podmínky o účasti dítěte na letním jazykovém táboře.

Máte zájem jazykové tábory Berlitz?

Kontaktujte nás a rezervujte si místo na letním jazykovém táboře Berlitz pro své děti i děti svých přátel. Zarezervujte více míst pro rodinné příslušníky a přátele a získejte zajímavou slevu.