Individuální kurzy angličtiny s Halloweenskou slevou 22%

on 12 říjen 2016
Vytvořeno: 12 říjen 2016

Jestliže hledáte kvalitní jazykový kurz angličtiny pro Vaše děti, začněte v jazykové škole Berlitz Praha a využijte podzimní akce! Nabízí individuální kurzy s rodilými mluvčími, při kterých se lektor zaměřuje na oblasti jazyka a témata nejvíce potřebná pro daného studenta. Na výběr jsou kurzy pro děti od věku předškolního až po věk studentský.

PODZIMNÍ NABÍDKA

Období Halloweenu se blíží, jistě se toto téma objeví v nejedné individuální konverzační lekci. V rámci podzimní nabídky jazykové školy Berlitz můžete získat zajímavou "spooky" slevu až 22% z původní ceny.

Akční nabídka platí do 1. 12. 2016.

Jednotlivé kurzy jsou odstupňovány podle věku i pokročilosti a vzájemně na sebe navazují.

MALÉ DĚTI A PŘEDŠKOLÁCI (4-7 let)

Kurz pro nejmenší Mimi&Me naučí děti anglicky formou hry a interakce.

MLADŠÍ ŠKOLÁCI (8-11 let)

Berlitz Global Adventure® je kurz angličtiny vyvinutý s National Geographic. Nabízí poutavé studijní materiály, zajímavá témata i videa.

STARŠÍ ŠKOLÁCI A STUDENTI (12-16 let)

Pro teenagery je určen kurz Time Zones zaměřený na aktivní konverzaci s rodilým mluvčím. Atraktivní témata, rozšíření slovní zásoby a zlepšení mluveného projevu.

Zaujala Vás naše podzimní nabídka?

Kontaktujte nás telefonicky na čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím formuláře. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a pomůžeme s přihláškou.