Letní jazykové školky

Letní kurzy angličtiny pro děti a mládež od 4 do 7 let

letní jazyková školkaChcete, aby se Vaše děti p prázdninách naučily základy angličtiny a zároveň se nenudily? Přihlašte je do letní jazykové školky, kterou každoročně pořádá jazyková škola Berlitz Praha.

Letní jazykové školky s výukou angličtiny probíhají pod vedením instruktorů z řad rodilých mluvčích z mnoha anglofonních zemí, jako je Anglie, Irsko, Wales, Skotsko, USA, Kanada, Austrálie a Nový Zéland.

Komu jsou určeny letní jazykové školky?

Letní jazykové školky Berlitz jsou navrženy pro děti od 4 do 7 let bez nutnosti předchozí znalosti angličtiny.

Místo a rozvrh letní jazykové školky

Letní jazykové školky pořádáme v prostorách jazykové školy Berlitz v Praze v Paláci Archa. Výuka angličtiny probíhá od 9:00 do 12:30 hod. Pro děti v letní jazykové školce je v ceně kurzu zajištěno občerstvení a pitný režim. Výuka angličtiny probíhá formou hry, kreslení, zpěvu, tance a vyprávěním příběhů v angličtině.

Cena letní jazykové školky

Cena za 5 dní letní jazykové školky Berlitz je 3.995 Kč včetně DPH.

Termíny letní jazykové školy 2016

Červenec
11. - 15. 7. 2016
25. - 29. 7. 2016

Srpen
8. - 12. 8. 2016
15. - 19. 8. 2016

Chcete se dozvědět více o letní jazykové školce Berlitz

Máte-li nějaké další otázky týkající se letní jazykové školy Berlitz, rádi vám poradíme a nezávazně poskytneme podrobnější informace. Kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 273 136 015 nebo emailem na .